Таборовий Блог – Пожежники і Скарби

0
409

Ганя Шляхетко і Ганя Монярд (Виховники Бараків)

 

Те, що сказав друг Петро у вчорашньому блозі, про його одноосібну битву з Древлянами, було зовсім протилежне тому, що ми довідалися після детального обстеження .  Насправді ця битва відбулася з найменшими членами табору у бараці.

Незважаючи на те, що діти були дуже втомлені після вчорашньої подорожі, сьогодні вони з цікавістю дізнавалися історію заснування та розвитку СУМу  по цілому світу. Потім діти співали з подругою Іриною під гітарний акомпонемент отця Небо. Замісники ройових відсвіжили свої навики співу разом з рухами, що ще раз довело кожному таборовику – один раз вивчив, ніколи не забудеш!

Після такої необхідної перерви (особливо для нас) діти продемонстрували свою творчість у створені власної сумівської емблеми, а також записали нові слова у словничок.

Поновивши сили під час обіду, діти мали зустріч з пожежниками Дарбі ,які люб”язно дозволили усім подивитись пожежну машину з середини; щедро поливали їх водою з пожежного шлангу,  а також  посигналити сиреною. Після того хлопці і дівчата вдосконалювали свій танець.

Після такого насиченого дня, діти з радістю пішли спати раніше. Добраніч!!!

 

Лариса: Наша вчорашня прогулянка була дуже захоплююча. Я залізла на велику надувну піраміду і з”їхала по ній донизу. Це дуже мене розвеселило. А ще я танцювала сьогодні – це мені приносить насолоду. А ще я люблю  співати. Моя улюблена пісня “Спільнота”.

 

Кейті: Вчора мені дуже сподобалося грати “Золоту Лихоманку”,тому що ми повинні були віднайти 10 злитків золота і за це ми отримували медаль. Я знайшла всі десять і це було дуже цікаво, мені сподобалось! Ми також лазили по предметах, ступали по них  і повзали під ними. Сьогодні, коли приїхали пожежники, ми пробували тримати шланга , а потім нас облили водою і ми були дуже мокрі.

 

  Кайл: Я заліз у пожежну машину і виявилось, що вона більша, ніж я собі уявляв. Ще я крутив кермо-це було весело. Але я не хотів би бути пожежним, бо потрібно гасити вогонь- часом дуже великий, і одягати маску.І навіть після цього будеш пахнути димом.

 

 Матвій: Ми встали рано і робили руханку. Потім ми чистили зуби, мали уроки , а потім співали.

Пожежник нам розповів  скільки води поміщає в собі пожежна машина, для чого їм маска і як працює сирена. Це було дуже цікаво. Але тільки дівчата намочились , а хлопцям такого не дозволили.

 

 

       Наталка Аміс (Суменята)

 

Ще один чудовий день скінчився- день аварійної служби. Спочатку завітав пожежник Бодж і суменята пробували одягти його уніформу. Нажаль ,  ніхто не зумів одягнутися за 30 секунд. Але усі мами мають надію ,що суменята зможуть це зробити одного ранку перед руханкою. Тоді зник наш скарб і пожежник Бодж виявився головним підозрюваним. І ми викликали поліцію. Але розсіяна подруга Віра помилково викликала пожежників! Вони приїхали на великій червоній пожежній машині  і деякі суменята керували нею з посмішками на обличчі. У бараці на нас чекав патрульний Річ, щоб розпочати своє розслідування. Він розпитував суменят, але все ж пожежник Бодж залишився головним підозрюваним.
Тим часом медсестра відвідала дітей, щоб розповісти, як підтримувати особисту гігієну і бути здоровим, а також вони слухали своє серцебиття з допомогою стетоскопа (деякі навіть підтанцьовували під ритм свого серця).

Патрульний Річ повернувся з мапою скарбів, знайшовши розгадку на місці злочину. Суменята пішли шукати скарб і віднайшли скриню, але не виявили злодія.

Після того, як суменята вмостилися слухати казочку і пити молоко перед сном, Бодж забіг в кімнату і, нарешті, вони дізнались хто вчинив крадіжку. Пожежник  пояснив, що йому було соромно і  тому  він залишив діткам шоколад . Всі погодились з патрульним Річ, що пожежник Бодж зрозумів свою провину. Суворо попередивши, його відпустили.

Суменята дуже швидко позасинал, знаючи, що вони у безпеці в Тарасівці!