Табір 2016 – проект Діти Героїв (частина 2)

0
303

Успіх проекту Діти Героїв в Таборі 2015 і неймовірна підтримка, яку ми отримали, надихає нас працювати далі над тим, щоб продовжувати запрошувати з України дітей, що втратили батька в боротьбі за суверенитет країни.  Цьогорічний досвід мотивує нас розширити коло тих, хто отримав унікальний шанс насолодитися перебуванням в нашому Таборі.

За останній рік ми усвідомили, що в Україні зараз живе багато дітей, в чиє життя прийшло горе втрати батька або які вимушені жити в ситуації, коли батько живий, але зазнав каліцтва через бойові поранення. Поскільки метою нашої організація є виховання української молоді у відповідності з девізом СУМу “Бог і Україна”, ми відчуваємо нагальну потребу продовжувати робити внески в гуманітарні проекти, що полегшують життя постраждалих і посилюють відчуття солідарності і підтримки між українською молоддю в Україні і за її межами. В 2016 році такі зусилля набувають ще більшої важливості для СУМу, поскільки ми будемо відзначати 70-ті роковини відродження нашої організації в Діаспорі і 25 років Незалежності. Святкування пройдуть під девізом “Україна починається з тебе” (В’ячеслав Чорновіл). Ці слова мають особливо глибоке значення для нас, бо саме таке послання залишили для нас Діти Героїв, перед тим, як повертатися додому. “Україна починається з тебе” — саме це вони написали на стіні головного залу Тарасівки.

Завдяки вашій допомозі в 2015 ми зібрали суму, що значно перевищила мінімальні заплановані £10 000, але ми також витратили на проект більше, як £10 000. Залишок фондів дозволяє нам розпочати планування продовження проекту в 2016.

Наш план — запросити більшу групу дітей до участі в Спортовому Таборі (останній тиждень липня) і в першому тижні нашого Виховно-Відпочинкового Табору (перший тиждень серпня). Таким чином ця група зможе прийнати участь в більш широкому спектрі поїздок і занять. Як і минулого року, ми будемо співпрацювати з благочинними організаціями в Україні, але особливий наголос буде зроблено на співпрацю з СУМом в Україні, як з метою підвищеня рівня поінформованості громадськості про цей проект, так і з метою підготовки дітей до поїздки в Англію.

Ми знову просимо вас про підтримку і щедрість, які конче необхідні для того, щоб реалізувати цей амбітний план.

З вдячністю за Вашу постійну підтримку,

Анна Федечко — Голова Таборової Комісії

Таня Клименко — координатор проекту

Зенко Фінів — Голова СУМ у Великій Британії