Табір 2015, проект Діти Героїв в Тарасівці

0
362

Цього року Таборова Комісія реалізує дуже важливий проект “Діти Героїв”, мета якого — запросити до участі в нашому ювілейному 50-тому Таборі групу молоді (старшого юнацтва) з України. Це група з 12-14 юнаків і юначок, чиї батько або матір віддали своє життя в боротьбі за незалежну державу, що зараз триває в Україні.

Координатори проекту: Таня Клименко (виховник в СУМ Лондон) та Софія Федечко (член Крайової Управи, програмова Табору 2014), що працюють в колаборації зі мною, Анною Федечко (голова таборової комісії) та мають повну підтримку Крайової Управи СУМ у Великій Британії. Для того, щоб покрити вартість таборового внеску, віз, квитків на літак для цієї групи дітей і сопроводжуючого виховника, ми повинні зібрати £10,000. Саме сума зібраних коштів визначить кількість дітей, яких ми зможемо запросити. 

Збір коштів на цей проект проводиться в співпраці з благочинною організацією Ukraine Charity (Registration No. 1120854 www.ukrainecharity.org.uk), яку було засновано в 2007 році в Лондоні, з метою залучення благодійних внесків на допомогу дітям в Україні з особливим фокусом на дітях-сиротах. Команда Ukraine Charity вирішили підтримати наш проект і надали нам свою платформу на JustGiving для пожертв он-лайн.

Ми, як молодіжна організація, в рамках цього, націленого на молодь, проекту, маємо можливість не тільки надати гуманітарну допомогу українському юнацтву, а й безпосередньо поспілкуватися з ними, почути від них самих про їх життя в Україні. Діти, що приїдуть в Тарасівку, ніколи на були за кордоном і їм дуже цікаво дізнатися більше про життя української Діаспори в Європі. Адже саме за Європейське майбутнє України поклали своє життя найдорожчі їм люди! Поїздка в Тарасівку і участь в Таборі дасть цим дітям можливість поринути в світ приємних вражень і хоч ненадовго повністю змінити оточення. 

Ми просимо вас донести інформацію про проект і про необхідність збору коштів до членів вашого осередку. Ми також просимо вас внести пожертву на цей проект. Централь СУБу погодилися допомогти нам якомога ширше розповсюдити інформацію про проект і закликати членів своєї організації до благодійних внесків. Інформація про те, як переказати кошти, з’явиться на вебсайті СУБ і в “Українській Думці”.

Щоб зробити благодійний внесок он-лайн (GiftAid) зайдіть на сторінку: https://www.justgiving.com/Tarasivka50/

Для пожертви чеком, виписуйте, будь ласка, чек на “Ukraine Charity Tarasivka 50 Tabir” і висилайте на адресу: 

Ukraine Charity

Unit 34

67-68 Hatton Garden

London EC1N 8JY

United Kingdom

Дякуємо за вашу постійну підтримку!

Анна Федечко — Голова Таборової Комісії

Таня Клименко i Софія Федечко — Координатори проекту

Зенко Фінів — Голова СУМ у Великій Британії