Суспільницька діяльність в рамках проектів НПВ

0
198

З 25 по 27 жовтня 2019 року на Тернопільщині відбувся суспільницький семінар, що став завершальним етапом проекту «Сильні духом» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Понад півсотні молодих людей з різних куточків України 25 жовтня з‘їхалися до Тернополя для роботи в суспільницькому семінарі «Сильні духом». Першого дня робота учасників була зосереджена на аналізі діяльності організації впродовж останніх двох років. Заслухавши звіти обраних членів організацації, розпочалось обговорення, окреслення підсумків втілення в життя поставлених пріорітетів.

Завершилось обрговорення підбиттям підсумків та висловленням вдячності всім тим, хто примножував здобутки , підтримував і сприяв розвиткові організації протягом цих років. Другого дня учасники, за напрямки діяльності поділившись на групи, розпочали роботу в комісіях з метою напрацювань резолюцій – основних завдань, які впродовж наступних двох років провід оргаізації ставить за мету виконати.

На семінарі працювали виховна, організаційна та резолюційна комісії, кожна з яких, беручи до уваги виклики сучасності, ґрунтовно формували пропозиції діяльності з оглядом на успішне втілення. Третього дня після невтомних годин праці, жвавих дискусій та обговорень учасниками суспільницького семінару були презентовані напрацювання комісій.

Резолюції були схвалені більшістю та затвердженні до виконання. Учасники семінару з натхненням до праці повернулися до своїх осередків, щоб надалі працювати для поширення і зміцнення виховних ідеалів. Незабаром підсумки семінару, а саме затверджені резолюції комісій, оприлюднимо на сайті – слідкуйте за нами.