Сотні сімей користувалися багатою і різноманітною культурною спадщиною України, музикою, танцями, поезією і ремесел на фестивалі Spirit of Ukraine

0
326

Сотні сімей користувалися багатою і різноманітною культурною спадщиною України, музикою, танцями, поезією і ремесел на фестивалі  Spirit of Ukraine y Forty Hall Enfield в неділю 6 вересня.

Фестиваль сприяв позитивний образ України в одному з найкращих історичних будинків Англії. Дивовижна атмосфера показала  любов у серці і душі українського народу,  і члени  ширшої британської громади  познайомилися  більше з  живою культурою України.

На фестівалі продемонстрували традиційні козацькі та гуцульські танці, спів, музику, вишивку, барвисті головні убори, прикраси і мистецтва. Для дітей, продемонстрували  писанки і  розфарбування обличчя.

Талановиті музиканти,співаки та хори та танцювальні групи зaчарували  публіку своїми незабутніми мелодіями,  піснями і танцями,  в той час як відвідувачі фестивалю пробували  вареники,  голубці, борщ і українське пиво зі Львова, Києва та Чернігів.

Серед гостей була заступник мера Enfield Бернадетт Lappage та Ігор Кизим, тимчасовий повірений у справах України у Сполученому Королівстві Великої Британії від посольства України, який тепло вітав всіх присутніх і оголосив фестиваль відкритим.

У розважальній програмі члени Української громади читали  вірш Заповіт українською та англійсьою.  Славна авторка Оля Геркулес, “the Observer Rising Star of 2015” виступала з вітальним словом, і підписала  копії своєї книги  «Мамушка»  про  українські рецепти і кухню, натхнених її бабусі.

Красивий спів і яскраві танці були  виконані членами українських громад Волтнам Крос, Лондон, Актон, Ковентрі і Стокпорт, і фестіваль  був увінчаний танцем Коломийкою у якому приєдналася  публіка.  Тоді всі стали у велике коло при музикантів з Ковентрі і чудово грали та заспівали традиційні українські пісні.

Фестіваль був організованим  відділом СУБ Волтнам Крос, в партнерстві з “Friends of Forty Hall” і підтримки  Forty Hall Estate і Ukraine Charity.

Дуже дякуємо Jo Ann Brown Friends of Forty Hall. і  Hatice Abdullah   з Enfield Council, за допомогу в організованню нашого фестівалю.

Ведуча  першої половини фестивалю бупа Ірина Терлицька  яка також виступала вітальним словом на фестивалі в якості віце-президента СУБу у Великій Британії, а ведучим  другої половини був  Ігор Мадилус, довголітним  держателем кіоску на українських СУМівських Базарaх з дружиною Славою, а також довголітним ведучем!  Великі подяки  вам обом за Ваш професіоналізм!

Особлива подяка належится Ліліанові, (як виконавця і спонсора) Маркові, Алексові, і Русланові  з Luckywheel  Ltd  https://www.luckywheel.co.uk  для спонсорство сцени  на фестивальній  площі.  Ваше великодушність найбільш цінується!

Христина  Модла Томас –

Spirit of Ukraine оргкомітет – прес-служба, та  секретар Осередку СУМ Волтнам Крос.

Степан  Пасічник –

Spirit of Ukraine член  оргкомітет, та Культурно  Освітний  Референт  Відділ СУБу Волтгам Крос.