Результати конкурсу проектів

0
5

Міністерство молоді та спорту України оголосило переможців конкурсу на фінансування проектів молодіжних громадських організацій. Серед численних поданих заявок наші проекти не залишились поза увагою.

«В єдності – наша сила» – семінари і навчання для молоді, метою яких є згуртувати більше свідомих і активних молодих людей для реалізації корисних ініціатив у своїх громадах.

«Молодіжний авангард» – проведення спортивного змагу та організація історичного лекторію. Змагання відбуватимуться посеред Чорного Лісу, саме там зберуть усіх любителів спортивного орієнтування та звитяжної української історії.

«СУМok» – щорічна організаційна конференція та масова українська традиційна забава з автентичними музикою та танцями, українськими співами та кухнею. Метою акції є популяризації української культури та її поширення.

Загальна сума фінансування проектів складає 570 тис. грн. Завдяки співпраці з Відділом національно-патріотичного виховання та Міністерством молоді та спорту України нам вже вкотре вдається реалізовувати такі важливі ініціативи для молоді.

Осінь обіцяє бути багатою на події, нові можливості та цікавий досвід. Слідкуйте за нами.