Правосуддя для протестуючих України #Євромайдан

0
532

Від імені української діаспори , клопотання була створена французькими українців лобіювати Кетрін Ештон довести до президента справедливість Віктора Януковича і всіх тих , пов’язане з його корумпованого режиму за вбивство і blooshed української революції .
Це клопотання було розроблено , щоб змусити міжнародне співтовариство притягнути винних в цих звірствах до правосуддя за допомогою Європейського суду з прав людини та інших організацій і зробити всіх учасників до відповідальності через позбавлення волі і безпосередніх санкцій. Ми повинні отримати 5000 підписів завтра неділя 23-го 12 вечора і після цього ще багато. Крайній термін подачі вівторок 25 лютого, і ми повинні отримати 100 тисяч на цей рахунок . Будь ласка, поділіться з усіма своїми українськими і не українськими друзями , колегами по роботі і контактів.
Repost і повторно Tweet це повідомлення общинних центрів і рухів в області прав людини в вашій країні та за її межами! Там було масивне висвітлення в ЗМІ в Європі вже , ми повинні тепер зробити це клопотання глобальних і швидко.
Підписати онлайн- петицію , щоб покарати тих , хто вбив невинних протестуючих в Україні!

https://www.change.org/petitions/catherine-ashton-justice-for-ukraine-s-protesters-euroma%C3%AFdan

# Україна # Euromaidan # Лондон # Великобританія # Київ # Революція # Justice # діаспора # українці # Свобода # Підзвітність # Санкції # Тюрма # Україна # Лондон # Євромайдан # Діаспора # Незалежність