Подяка

0
467

Спілка Української Молоді у Великій Британії висловлює щиру подяку всім, хто жертвував гроші, організовував збірки і всіляко підтримував проект “Діти Героїв в Тарасівці 2015”. Ми глибоко вражені неймовірним відгуком, який отримала наша ідея, адже ваша доброта і жертовність допомогли нам зібрати 221% від суми, запланованої на початку проекту.

Як результат, до участі в нашому ювілейному 50-тому Таборі ми змогли запросити 15 дітей віком 12-15 років з 10 різних областей України; дітей, батьки яких боролися за незалежну і Європейську Україну і пожертвувавали своїм життям в цій боротьбі. Метою нашого проекту було дати цим дітям можливість змінити оточуюче середовище, відпочити і отримати унікальний досвід участі в СУМівському Таборі. В той же час наше юнацтво отримало нагоду почути від своїх однолітків про події, що відбуваються в Україні, про соціальні, політичні і економічні зміни, через які проходить країна. Цей проект дозволив нам, як організації, продемонструвати нашу солідарність і підтримку тим, хто бореться за суверенітет України. Але нам також вдалося досягнути більшого — наша молодь щиро прийняла дітей з України, які швидко освоїлися з життям в Тарасівці, активно приймали участь в іграх і поїздках, а під час гутірок збагатили свої знання про історію українців у Діаспорі.

У підсумку це був дуже успішний проект і ви можете ознайомитись з таборовим блогом, побачти фото і відео на нашій сторінці cym.org/uk

Ми особливо вдячні Союзу Українців Британії (CУБ), Організації Українських Жінок (OУЖ) та Ukraine Charity за їх підтримку в резлізації цього проекту.

Наш досвід надихає і мотивує нас продовжувати далі в цьому напрямку. Ми всі знаємо, що зараз в Україні є багато дітей, що заслуговують на те, щоб збагатити наш Табір своєю участю і тому ми незабаром розпочнемо проект Діти Героїв в Тарасівці 2016.

“Україна починається з тебе” (В’ячеслав Чорновіл)

 

З вдячністю за Вашу постійну підтримку,

Анна Федечко — Голова Таборової Комісії

Таня Клименко — координатор проекту

Зенко Фінів — Голова СУМ у Великій Британії