“Доба. Нескорені”

0
74

У Тернополі відбулася акція “Доба. Нескорені”, присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Впродовж 24-ох годин учасники перебували у камерах 

Тернопільського музею політв’язнів. 

Акцію “Доба” започаткував тернопільський СУМ в 2005 році. В той час була велика кількість активного студенства, яке шукало нагоди зустрічей взимку – коли важко мандрувати і організовується менше заходів. 

Нагода провести 24 години в колишніх камерах КДБ, при цьому маючи насичену програму з гутірками, зустрічами з цікавими людьми, мовчанками та ночівлею – завжди притягувала СУМівців з різних міст. 

Участь в ній брали політики, які згодом ставали мерами і депутатами, іншого разу гутірку для учасників читав Василь Шкляр… 

В останні роки акція притягувала Старше Юнацтво, яке теж приїздило з різних осередків. В цьому році, вперше, “Добу” організовувало тернопільське СЮ, а в гості до них завітали сумівці зі Львова, Стрия та Києва. 24 учасника, 24 години і незлічені емоції від чергового сумівського заходу.