У Тернополі відбулася акція “Доба. Нескорені”, присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Впродовж 24-ох годин учасники перебували у камерах
Тернопільського музею політв’язнів.
Акцію “Доба” започаткував тернопільський СУМ в 2005 році. В той час була велика кількість активного студенства, яке шукало нагоди зустрічей взимку – коли важко мандрувати і організовується менше заходів.
Нагода провести 24 години в колишніх камерах КДБ, при цьому маючи насичену програму з гутірками, зустрічами з цікавими людьми, мовчанками та ночівлею – завжди притягувала СУМівців з різних міст.










Участь в ній брали політики, які згодом ставали мерами і депутатами, іншого разу гутірку для учасників читав Василь Шкляр…
В останні роки акція притягувала Старше Юнацтво, яке теж приїздило з різних осередків. В цьому році, вперше, “Добу” організовувало тернопільське СЮ, а в гості до них завітали сумівці зі Львова, Стрия та Києва. 24 учасника, 24 години і незлічені емоції від чергового сумівського заходу.




