67-ий Крайовий Здвиг СУМ в ВБ

0
402

67-ий Крайовий Здвиг СУМ в ВБ

Вступ на Тарасівку

Вступ до Тарасівки, включно з вільним вступом на концерт – £4.00 від особи (дорослі і діти від 12 років). Додатковий кошт паркування:

Авта – £4.00

Автобуси – £15.00

Караванам вступ заборонений

Щоб приспішити в’їзд до Тарасівки, всі що приїжджають автобусами повинні заплатити вступ тоді, коли замовляють місце на автобусі у свойому Осередку. Одна відповідальна особа з кожного автобуса тоді зможе заплатити при в’їзді до Тарасівки за паркування і за вступ всіх присутніх на автобусі. Для цього закликаємо всіх Осередків до співпраці. Рівнож просимо всі Осередки, щоб стрималися від продажу напоїв у автобусах протягом цілого дня.

З точки безпеки та чистоти довкілля, та щоб не повторилися минулорічні неприємності, вступ для псів заборонений. Просимо не привозити псів на Тарасівку.

Конкурсово-концертова частина

Пригадуємо, що в конкурсово-концертовій частині здвигу можуть взяти участь лише ті Осередки, котрі вирівняли свої фінансові зобов’язання (Коляда, Писанка, членські вкладки і Дотація) до КУ СУМ, згідно із Правильником для конкурсів СУМівської самодіяльности на Крайовому і Окружних Здвигах СУМ.

Забава

Вечером, о годині 20:00 у залі “Хортиця” відбудеться Велика Забава. Вступ на забаву £7.00 від особи (£4.00 від дітей менше 16 років). Вільний вступ для суменят. Гратиме група «Чорна Рожа».

Нічліги

Все включальне перебування на Тарасівці, як подано понижче:

Від 16.00 год. п’ятниця 3-го липня до 15.00 год. неділя 5-го липня 2015

  • Дорослі (16+)                        £25.00
  • 7-15 літні                                £12.00
  • 0-6 літні                                  безплатно

Від 08.00 год. субота 4-го липня до 15.00 год. неділя 5-го липня 2015

  • Дорослі (16+)                         £20.00
  • 7-15 літні                                £10.00
  • 0-6 літні                                  безплатно

Вільне перебування для суменят.

Перебування на Тарасівці є в власних шатрах-наметах або за замовлення в польових бараках. Два бараки по 20 місць (£5 на місце). Перебування в бараці суменят коштує £25 за кімнату на вечір. Замовлення принимаємо на [email protected]

Потрібно помочі

Крайова Управа СУМ звертає увагу на те, що конечно потрібно фізичної допомоги перед, під час і після Крайового Здвигу. Самі члени Крайової Управи не в силі усе робити та ще й провадити програмою Здвигу. Нам потрібно допомоги у розставленні крісел, у збиранні грошей при в’їзді до Тарасівки, персоналу до кухні, людей для загальної допомоги під час дня, та у впорядкуванні оселі після здвигу та після забави. Просимо Управи Осередків серйозно поставитися до призначених дижурів, котрі будуть розіслані перед здвигом та до нашого заклику та якнайскоріше зголосити охочих помічників [email protected]