10 жовтня ракета в Києві впала поблизу нашої домівки. Дорогою біля Шевченка проходив кожен київський СУМівець. Сьогодні з самого ранку – знову масштабні повітряні тривоги.
Зібрали для Вас свідчення СУМівців про обстріли. Ми вкотре переконуємось про ницість росії і її намірів. Вони нікчемні. Вони нікчеми, які за весь час навчились виробляти лише тероризм.
Мета окупантів: залякати, зламати, ослабити. Жодна з тих випущених ракет нічого не змінить на фронті. І нічого не має змінити для нас.








Бережіть себе та донатьте на знищення ворога. Зараз збираємо на тепло для бійців. Наша ціль – $40 000 на 100 зимових комплектів. Долучитися до збору коштів:
PayPal – https://www.paypal.com/donate/…
Картковий рахунок СУМ в Україні –
5169 3305 1948 7018




