Міністр Кабінету Міністрів України, голова Координаційної ради з питань утвердженя української національної та громадянської ідентичності Олег Немчінов взяв участь у святкуванні століття Спілки Української Молоді в Україні у місті Львові.
Першим заходом стало покладання квітів загиблим сумівцям – бійцям та видатним сумівцям – на Марсовому полі на Личаківському цвинтарі. До церемонії поклалання також долучилася делегація із міста-побратима Вюрцбурга на чолі з його мером Крістіаном Шухардтом, а також мер міста Львова Андрій Садовий.
Після цього Олег Немчінов відвідав Службу Божу в Гарнізонному Храмі святих апостолів Петра і Павла, де звернувся до СУМ-івців з привітальним словом.
“Сьогодні СУМу виповнилося сто років, це одна із найстаріших організацій в Україні. Завжди члени організації долучаються до державотворчих процесів на різних рівнях. Зокрема, Спілка формує та реалізовує молодіжну політику, спільно з профільним Міністерством молоді та спорту України та місцевими органами влади. СУМ в Україні стала співзасновником вагомих для української історії молодіжних об’єднань та ініціатив, наприклад: Український Національний Комітет Молодіжних Організацій, Національне Українське Молодіжне Об’єднання, Всеукраїнська військово-патріотична Гра “ДЖУРА”. Сотні вихованців Спілки з початку російської агресії прилучилися до оборони України та волонтерської діяльності. Понад 80 сумівців захищають Україну зі зброєю в руках, 11 із них віддали своє життя за Батьківщину. Дякую вам за такий вагомий внесок у розвиток нашої країни, бажаю розвитку та процвітання СУМу і надалі”, – сказав Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.
Джерело: Урядовий портал








