“З СУМом не СУМно”. Результати

0
616

Завершилась Друга Міжосередкова спартакіада СУМ в Україні “З СУМом не СУМно”. Кубок переможців поїхав до Київського осередку.

Два дні, а дехто і три, СУМівці з Києва, Тернополя, Хмельницького, Львова, Дрогобича, Стрия перебували на гостинній Калуські змагались на спортивних майданчиках за першість на спартакіаді. Цьогорічна спартакіада зібрала 75 учасників від СУМенят до майже Сеньйорів, які приймали участь в 8 видах спорту.

Таблиця призових місць.

  Футбол
    Калуш 1 1    
    Київ 2    
    Калуш 2 3    
           
  Волейбол
           
    Київ 1    
    Калуш 1 2    
    Хмельницький 3    
           
    Шашки
МЮ   Пушкар Ярослав 1 Тернопіль  
    Плавуцька Іванна 2 Хмельницький  
           
СЮ+ДР   Кондратишин Ярослав 1 Тернопіль  
    Пушкар Ірина 2 Тернопіль  
    Клим Наталя 3 Калуш  
           
    Дартс
СУМенята   Євтушок Демян 1 Київ  
    Іляш Олексій 2  
           
МЮ   Бевза Аня 1 Хмельницький  
    Плавуцька Івання  
           
СЮ   Дмитрів Святослав 1 Львів  
    Мельник Оля 2 Калуш 1  
    Климентій Бошдан Калуш 1  
           
ДР   Кульчицький Володимир 1 Тернопіль  
    Климентій І+В 2 Калуш 1+2  
           
    БІГ
СУМенята   Євтушок Демян 1 22,21
    Іляш Олексій 2 28,9
    Іляш Ярина 3 29,3
           
МЮ МЮ   Пушкар Ярослав 1 Тернопіль 19,2
    Фісунов Назар 2 Київ 19,9
    Плавуцька Іванна 3 Хмельницький 20,13
           
МЮ   Лосєва Катерина 1 Киїів 15,09
    Приступа Євген 2 Київ 18,12
    Симчич Андрій 3 Київ 18,17
           
СЮ   Войтенко Дмитро 1 Київ 11,77
    Вітковський Олег 2 Калуш 1 11,99
    Соколов Остап 3 Львів 12,26
           
ДР   Євтушок Павло 1 Київ 14,7
    Бевза Сашко 1 Хмельницький 14,7
    Завируха Олександр 2 Калуш  1 15,18
           
    Канат
    Калуш 2 1    
    Калуш 1 2    
    Київ 3    
           
    Настільний Теніс
ДР   Климентій І 1 Калуш 1  
    Кирилович С 2 Калуш 2  
    Тетяна Денис 3 Тернопіль  
     
    Федорів Сергій 1 Калуш 1  
    Кульчицький Володимир 2 Тернопіль  
    Климентій В 3 Калуш 2  
     
СЮ   Симчич Д 1 Київ  
    Шпинда О 2 Тернопіль  
    Мельник Оля 3 Калуш 1  
     
    Прийма Микита 1 Київ  
    Турчиновський Захар 2 Львів  
    Бевза Максим 3 Хмельницький  
           
    Стрільба
ДР   Кальмук Оля 1 Київ  
    Пушкар Ірина 2 Тернопіль  
    Кирилович Соломія 3 Калуш 2  
    Проць Маряна  
     
СЮ   Мельник Оля 1 Калуш 1  
    Лосєва Катерина 2 Київ  
    Каблак Софія Калуш 1  
    Соколов Остап 3 Львів  

По підсумках індивідуальних та командних виступів Перше загальнокомандне місце виборола команда Київського осередку, на Другому місці команда Калуського осередку, і почесну Третю сходинку зайняла команда Хмельницького осередку.

Вітаємо всіх учасників, та до зустрічі на наступних змаганнях!!

[divider]