Сумівці Португалії організували виставку робіт відомого українського митця

0
582

 

Члени Ініціативної Групи зі створення СУМ в Португалії організували в Лісабоні виставку творчих робіт відомого українського художника Олега Шупляка.

Впродовж серпня відвідувачі галереї Фернанду Пессоа, що в Палаці Незалежності Історичного товариства незалежності Португалії, мають нагоду ознайомитися з творчістю цього самобутнього митця.

Його полотна, які сам автор називає картинами-ілюзіями чи «двовзорами», стали справжнім відкриттям не лише для членів української діаспори Португалії, але й для жителів цієї країни, які завітали на виставку.

До речі участь у відкритті експозиції в Palácio de Independência взяли Посол України Інна Огнівець та Віце-президент Історичного товариства незалежності Португалії Антоніу М.Франсішку, представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Португалії, українська громада та португальські друзі.

Присвятили подію 26-ій річниці Незалежності України.

Представники  Ініціативної Групи зі створення СУМ в Португалії повідомили, що виставка триватиме в Лісабоні до 30 серпня. Після цього її експонуватимуть в місті Брага.