Табір Ґомадінґен 2015 р.

0
440

Ґомадінґен, 1-го до 9-го серпня 2015 р.

Цьогорічний 63-ий вишкільно-відпочинковий табір СУМ відбудеться від суботи, 1-го до неділі, 9-го серпня 2015 р. на оселі Ґомадінґен. Табір проходитиме під намічним Світовою Управою СУМ гаслом: «Народ мій є! Народ мій завжди буде!» (Василь Симоненко).

Цього року відбудеться надзвичайний табір! Спілка Української Молоді в Німеччині цього року відзначатиме 50-ліття свого таборування на оселі Ґомадінґен. 1952 року вперше відбувся СУМівський табір біля містечка Шонґау, а з 1965 року вишкільно-відпочинкові табори СУМ у Німеччині відбуваються на – уже традиційній СУМівській – оселі в Швабських Альпах біля села Ґомадінґен.

Щоб відзначити цей історичний ювілей, з друзями згадати про минулі роки в Ґомадінґен і побачитися з довголітніми друзями-СУМівцями, ми просимо всіх членів, друзів та прихильників спілки, затримати собі перший тиждень в серпні, щоб спільно з нами відсвяткувати 50-у річницю СУМівської оселі в Ґомадінґен!

Всі учасники табору зобов’язані брати участь у програмі табору. В програму будуть включені щоденні сумознавчі та українознавчі заняття, мандрівки, плавання, щоденний вечірний спів, спорт та духовно-виховний зміст для збереження української ідентичности й культури. Програма для юнацтва включатиме українсько-виховний зміст у формі ручних робіт та цікавого заняття в природі.

Просимо всіх бажаючих учасників та гостей табору вчасно повідомити Крайову Управу СУМ про свою участь на таборі через електронну пошту [email protected] або особисто. У випадку незголошення, побут на оселі підчас табору буде недозволений.