Вічная Пам’ять Друг Степан Лисенко

0
15

Сумівська спільнота ділиться сумною звісткою, що 6.11.2021р. упокоївся в Бозі бувший голова осередку СУМу ім. Гет. Івана Мазепи в Мельборні Друг Степан Лисенко.

Покійний народився 24.10.1924р. в Стебнику, на Івано-Франківщині. Підчас війни був на роботах в Німеччені, а після війни з його патріотичним настроєм і організаційним хистом помагає організовувати табори для українських біженців на німецьких землях. Закінчує Українську Технічну Школу, та стає електриком за фахом.

В 1949р. разом з дружиною Євгенією та з донькою Лесею, прибувають до Вікторії, де з часом друг Степан стає головою філії Української Громади Вікторії.

В 1955р. з родиною переселяється до Мельборну вже з 4-ма дітьми (Леся, Оля, Мирон, та Любомир) і з перших днів включається до активного українського громадського життя.

Друг Степан працював в рядах ОУН, в рядах СУМу, був директором українських шкіл в Ніддрі та Саншайн-Ардір. Також очолював Українську Громаду Вікторії продовж 10-ти років з 1976. Його знали як голову Українского Спортовного Товариства «Леви», Організаційного Референта, Секретаря та Заступника Голови СУОА. Друг Степан був чудовим виховником молодих сумівців та членом команди на майже усіх перших таборах СУМу з 1959 по 1972 роках.

Це величезна втрата для сумівців і української громади в Австралії.

Спіть спокійно, друже.

Найщиріші співчуття родині і друзям.

Крайова Управа СУМу Австралії