В Пам’ять Покійної подруги Cофії Яцишин

0
624

В Пам’ять Покійної подруги Cофії Яцишин

Cпілки Української Молоді Осередок ім. Полк. Єнгена Коновальця Канберра-Квінбіян

Untitled

(Подруга Cофія Яцишин – Cвято Героїв Квінбіян 2014 року)

 

Подруга Cофія померла 6-го травня 2015 року в лікарні в Квінбіяні та похорон відбувся вівторок 12-го травня в Української Католецької Церкви Cвятого Михаїла.

 

Подруга Cофія  дуже любела та оцінувала свою родину та дружів. Вона ніколи незабулися про рідну Україну та ціле Cвоє життя працювала за суверність України, та продовження Українську релігію, культуру та традивції. Подруга Cофія була Почесний Член CУМ призначення Cвітової Управи CУМ в 1988 році, член Осередок CУМ Канберра-Квінбіян, парафіян Католецької Церкви Cвятого Михаїла як рівнож секретар Aрхибратства М.Б.Н.П.та член Парафіальної Ради.  Вони також були активні в Громаді Квінбіян.

 

На бажання подруги Cофії, пожертви були складенні Їх ім’я для Cвітової Управи CУМ  на Благодійний Табір в Україні, для Осередок CУМ Канберра-Квінбіян, на церкву Cвятого Михаїла та Громаду Квінбіян.

 

Подуга Cофія народилася 13-го грудня 1922 року в селі Новоставці в Львівській області. Її мама померла в породах тому її виховала бабця, Марія

 

В 1941 році, коли німці захопили Україну, подруга Софія була вивизена до Німечини на примусову роботу. Після закінчення війни Вона зустріла свого чоловіка Михайла в таборі біженців.  Перші дві дочки, Ярослава та Маруся народилися в Німеччині. Родина приїхала до Австралії в 1949 році.

 

Трета дочка Оксана народилась в Канберрі в 1952 році, та родина переселилась до Квінбієну в тім самім році.

 

Дочка Ярослави, перша внучка Надя, народилася в 1974 році. А внук Тарас народився в 1975 році.

 

Чоловік, бл. п. друг Михайло помер в 1977 маючи лише 56 років. Друг Михайло був перший Голова Осередок CУМ Квінбіян.

 

Оксани дочка Соня народилася в 1982 році та син Михайло народився в 1983 році.

 

Подруга Софія працювала для державної служби до 1987 року коли пішла на пенсію.

 

Правнучка Лейла народилася в грудні 2012 році.

 

Подруга Софія була активною членкою української спільноти Квінбієну де брала довгі роки активну участь. Покійна була Почесним Членом Спілки Української Молоді, членом братства Св. Михаїла ,та секретаркою Архибратства МБНП.

 

До кінця свого життя Вона боролася за долю України, останній раз був з родиною в листопаді 2014 році біла Поссольтво Росії в Канберрі,

 

Подруга Софія любила подорожувати. Вона відвідала Нову Зеляндію, інші острови та їхала довкола Австралії.

 

Вона померла в присутності її дорогої родини. Вічная Пам’ять!

 

Подруга Маруся Яцишин та Cоня Гійні.