Про СУМ Австралії

Наша Ціль
…З’організувати і виховувати українську молодь в Австралії на засадах виховного гасла Спілки – “Бог і Україна”.

…Дати можливість своїм членам спілкуватися в суспільстві, дати взаємну допомогу та можливість участі в культурній діяльності.

…Наголос надається на важливий зв’язок – бути добрим громадянином Австралії й обов’язково бути членом української спільноти Австралії та відчути приналежність до українського народу чи нації.

 

Членство
СУМ є організацією, яка дбає про дітей й старших / дорослих – різного віку, в яких є й різні зацікавлення. В СУМ-і кожний може знайти щось цікавого для себе. Організаційно СУМ розділюється на різні категорії віку.

СУМЕНЯТА ( 4 до 6 років ) “Виростаємо разом”
Це наймолодші члени. Діти навчаються спілкуватися з іншими дітьми. Їх зближує те, що вони того самого віку і того самого походження.

МОЛОДЕ ЮНАЦТВО ( 7 до 12 років) “Веселий світ”
Життя стає дещо більше організованим. Діти відбувають щотижневі сходини, – говорять своєю рідною мовою, впізнають свою спадщину, походження й культуру свого народу… Відбуваються різні заняття – забави, гри, включно зі спортом, формуються співочі гуртки. Саме на цій порі життя засновується дружба з іншими українськими дітьми.

СТАРШЕ ЮНАЦТВО ( 13 до 17 років) “Акція – виклики”
В цьому віці в членів СУМ- у вглиблюються поняття знання і розуміння свого походження й культури свого народу. Юнацтво бере участь в різних заняттях, таких, як табори, прогулянки й інше… Заохочується молодь вибирати свій шлях чи напрямок в житті, розвивати свої здібності під проводом виховників.

ДРУЖИННИКИ ( вище 18 років) “Провідництво і відповідальність”
Стається повноцінним членом Спілки Української Молоді. Члени Спілки беруть на себе відповідальність за такі ділянки, як – бути виховником своєї організації, вчителем в суботній школі, бути провідним членом Громади. Члени повинні брати участь в різних імпрезах Спілки, як і Суспільства, в якому живеться.