Крайова Управа вітає Української Братської Школи з Золотим Ювілейим

0
68

Крайова Управа Спілки Української Молоді в Австралії вітає парафію Української Греко-Католецької церкви св. Андрія в Сіднеї з нагоди празника та відзначення 50 ліття, Золотого Ювілею, Української Братської Школи.

Також, Крайова Управа СУМ в Австралії вітає отця пароха та сумівця, капеляна осередок Сіднеї, отця Симона Цькуй з нагоди 25-ліття священства. Дякуємо Вам за довголітню працю на ниві христовій.

Парафія св. Андрія і школа є велика частина української єпархії та взагалі все-громадського життя нашого терену, яка сповняє дух Божий і блага для України, для своєї громади, та її діти. Багато Ваших дітей, завдяки Вашого виховання, стали провідниками, і донині є провідними діячами в українській громаді в Австралії та зокрема нашої Спілки як по осередках Австралії та у світі.

Саме через ваше духовне та просвітницьке керівництво, українська громада в Сіднеї є такою процвітаючою громадою. Ви всі повинні дуже пишатися цим досягненням.

Ми вітаємо Ваші досягнення, зокрема, що ви є частиною Церкви, і що протягом півстоліття школи є невід’ємною частиною спільноти в Сіднеї.

Прошу прийняти від Крайової Управи СУМ Австралії, та усіх Сумівців нашого терену щирі побажання для успішного проведення Ваше ювілейне відзначення.

Честь України! Готов Боронити!