Осередок СУМ Сідней виступив в Канберрі з українським вертепом

0
960

Різдвяній-новорічній святкування розпочалося в Австралійському столиці Канберрі показом українського вертепу влаштовано осередком СУМ Сіднею.

“Сьогодні ми маємо унікальну нагоду показати Австралії українські різдвяні традиції”, – зазначив голова сіднейського осередку Спілки Української Молоді (СУМ) Юстин Сенько.

Приїхали до Канберри, 2-го грудня, члени сіднейського осередку СУМ, виступили для громади Канберра та Послів й екіпажу посольства різних країн, з українським вертепом.

Гості заходу, з числа представників австралійської влади та дипломатичного корпусу в Австралії, мали змогу почути українські колядки, оглянути зразки традиційного українського вишиваного костюму, та познайомитися з традиціями різдвяного столу.

Особливо закордонних гостей вразила масштабна постановка і цікаві сценічні діалоги, спеціально перекладені англійською мовою, а ще – щирість і завзятість акторів-аматорів з числа української молоді Австралії.

“Це неймовіріно зворушливо, що українська громада так далеко від Батьківщини береже національні традиції”, – сказала Таммі Райт з Міністерства Закордонних Справ Австралії.

В неділю 3-го грудня, члени СУМ Сідней брали участь в Святі Літургії в  парафії Св. Володимира в Канберрі та відбули святочний апель де двох членів старшого юнацтва склали приречення на вступлення в ряди Дружинника.

Вітаємо всіх виконавців та  допомічникам, котрі помогли з костюмами  та сценічною технологією. Дякуючи режисерові д. Петру Кобрин, музичному керівникові под.Наталці Тротнар, керівнику танцювального Ансамблю осередка Заграва – под. Марійці Шушняк-Федоров, та голові осередку СУМ Сідней д. Юстину Сенько і його управі за надзвичайну подію і святкування.