Молодь діаспори стажуватиметься у державних органах України та ЗМІ

0
631
Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) закликає молодих людей із діаспори та України щоб стати участниками стажування у Верховній Раді, органах виконавчої влади та центральних національних ЗМІ, який триває 14 до 22 листопада.
«Молодь діаспори разом із українською молоддю стажуватиметься у Верховній Раді України, органах виконавчої влади, у національних ЗМІ, а також братиме участь у поїздках народних депутатів на їхні виборчі округи. Кінцевим результатом проекту стане те, що кожна група стажерів подаватиме пропозиції щодо поліпшення співпраці з діаспорою в галузі молодіжної та державної політики» – розповів президент СКУМО, Мирослав Гочак.
Учасники мають можливість проходити стажування у національному інформаційному агентстві “Укрінформ” і на телеканалі “УА ТВ”. Можна побачити не лише порядок денний роботи міністерств, але й безпосередньо взяти участь у процесі виробництва новин та аналітики.
Стажування є безкошотвнім і участь може кожна молода людина з 18 до 35 років. Реєстрація закривається 20 жовтня.
Більше інформації можнапроstazhuvannya можна придбати на сторінці: http://www.skumo.org/en/k2-categories-listing/item/318-moloddiasporystazhuvatymetsiauderzhavnykhorhanakhukrainytazmi
Реєстрація yчасників з діаспори за посиланням: https://goo.gl/forms/as8Wl1BoH5XyPNOb2