Українська молодь з усього світу згуртувалась, щоб підтримати жертв пожежі…

0
101

18-го січня 2020

ПРЕС РЕЛІЗ

Українська молодь з усього світу згуртувалась, щоб підтримати жертв пожежі…

Світова спільнота в рядах СУМ сильніша, ніж будь-коли! Крайова Управа Спілки Української Молоді (СУМ) в Австралії та уся Сумівська родина нашого терену, захоплені неймовірною щедрістю членства, друзів та родин по цілому світі.

CYM із задоволенням повідомляє, що сума $16,700 буде наша спільно зібрана вкладка на допомогу Фонду – «Коляда» для Австралії.

У цьому році Австралія зазнала значний удар. ЇЇ погромили лісові пожежі, в часі яких загинули більш міліяд тварин, мілйони гектарів лісу, сотні будинків та десятки життя, втрачених через ці катастрофічні пожежі. Такі пожежи хіба вперше в світі на такі величаві скалі. Це напевно запам’ятається поколіннями.

СУМ як частина своєї праці вважає необхідним не лише підтримувати гуманітарні справи на своїй батьківщині – України, але рівночасно включитися до підтримки місцевих громад у всьому світі.

Це зауважено у ці глобальній підтримці, яку подали члени з усіх куточків світу, включаючи Канаду, США, та Україну, і очевидно Австралію. “Місцеві громади, в Австралії, давно є прихильниками Спілки Української Молоді, чи через таборів чи різних громадських заходів. Отже самозрозумілим, що ми готові віддати цю підтримку в цей час коли потрібно допомоги”, – сказав голова СУМу Австралії Андрій Дума.

Усі зібрані кошти спрямовуватимуться до Австралійського фонду допомоги у справах ліквідації наслідків катастроф через окремий фонд Союзу Українських Організацій в Австралії (CYOA /AFUO) – “Коляда”. “Кожен цент допомагає відновити громади, які були знищені цими бурхливими пожежами цього сезону”, – зазначив пан Дума.

Ми не можемо не згадати окремих поважних пожертв організацій та людей, які значно внесли фонди допомоги на цю ціль:

СУМ Сідней – $5000

КУ СУМ Австралія – $2500

СУМ Мелборн – $1657.50

Українська Православна Церква Св. Покрови – $1053

СУМ Перт – $1000

СУМ Джілонґ – $500

СУМ Канади – $500

СУМ Німечинна – $160

Родина Марійки Сушняк (Сідней) – $500

Родина Колінських (США) – $250

Родина Дума (Сідней) – $250

“Від щирого серця, разом із усіма членами Крайової Управу, управ осередків, та нашим членством, ми сердечно дякуємо кожному за щедру пожертву. Ви потішили багатьох людей та громад, яким не легко в цей час”, сказав пан Дума.

Повний список жертводавців можна знайти на веб-сайті: www.cym.org/au/donate

Андрій Дума

Голова, Крайової Управи СУМ Австралії

0409 225 701