У Австралії відбулася крайова Конференція лідерства й виховання

0
681

Крайова Управа Спілки Української Молоді в Австралії провела в м.Джілонг конференцію «Лідерство та виховання» ім. Василя Сенька.

Її учасниками стали представники Старшого Юнацтва та Дружинників із Сіднею, Мельбурну, Джілонгу та Перту, які хочуть включитися до праці в СУМі,  в якості провідників, працюють або хочуть працювати з сумівською молоддю, ставши виховниками.

Саму програму презентували голова Крайової Виховної Ради СУМ в Австралії подруга Тетяна Захаряк та подруги Тамара Моравська, Одарка Брецко, Наталя Дума, Надія Ткачук, а також голова СУМ в Мельбурні д. Микола Солочинський та подруга Наталя Моравська.

Відкриваючи конференцію, голова  Крайової Управи СУМ в Австралії друг Андрій Дума, наголосив на тому, що значить бути лідером, які є чинники лідерства, та яка мета цієї конференції.

Учасникам було представлено різні стратегії виховування Юнацтва в лавах Спілки Української Молоді. Особливий акцент зроблено на важливості будувати позитивні відносини лідерства в виховній праці, громаді та в СУМі.

Сесію, під час якої йшлося про причини широкомасштабної сумівської виховної програми, представили довголітні виховниці  под. Наталя Дума та директорка української суботньої школи,  под. Одарка Брецко. Вони пояснили, що це дає можливість юнацтву ближче познайомитися з красою своєї Батьківщини, таким чином, вступаючи в ряди дружинників, вони вже зможуть  вибрати собі дорогу, яка їм більш причетна до подальшого самовиховання. Також, под. Наталя Дума звернула увагу на важливість планування,  активне навчання та виховання.

Під час недільної Святої Літургії в українському католицькому храмі Пресвятої Богородиці владика Петро Стасюк, владика Браєн Байда з Канади, парох о. Ігор Бакай привітали сумівців та висловили признання і подяку за пророблену працю з молоддю в рядах Спілки, на церковній ниві й у житті української громади та запросили до дружнього спілкування, яке відбулося після заверешння богослужіння.

Після духовних вправ на учасників конференції чекали практичні заняття щодо потреби вияву професійності в праці Спілки Української Молоді.

Це вже вдруге КУ СУМ в Австралії організовує такий захід, вшановуючи пам’ять покійного Василя Сенька, який був взірцем лідерства й виховання  для української спільноти в Австралії.