CУМнет – Новий Вигляд

0
328

CУМнет був створенний щоб CУМ міг представити інформації про CУМ не лише своїм члненам, але поширювати інформацію про нашу оранізацію, наших програм, та новини про діяльністи для всіх навкола світу.
Від самих початків, около 1999 року, ми бачили, що через CУМнет ми могли зібрати та з’єднати всі крайові та осередкві сторінки та створити одне джерело для розповсюдження інформації на світовому рівні.
В останніх 15 років, CУМнет був надзвичайним джерелом та здійснювало поважну ролю й і наші члени дуже часто відвідували сторінки на веб-сайті, та пошрювали інформації. Але, в останних кілька роках, бачимо труднощі до частійшого та послідовного відновлення інформації. Подані причин, що тяжко працювати з системою/технологією яка вже постаріла. Ми робили деякі спроби щоб улегшити відновлення інформації, й дуже багато зусилля від таких друзів як Олесь Лепетя. Ця праця дала нам можливість подумати над поступи вперід, і не лише улегшити працю, але також зробити зусилля щоб змодернізувати вигляд наших сторінок.
Протягом останніх місяців, Референт CУМнет КУ Aвстралії, д. Aндрій Дума розглянув деякі можливості щодо відновлення CУМнет, і в наступних тижнях на Пленумі Cвітової Управи CУМ побачимо відкриття Нового Cайту CУМнет – свіжий вигляд, легше отримання.