СУМ Австралія Вітає Ново Призначено Єпископа Епарха УГКЦ в Австралії – о. Микола Бичок

0
215

17-го січня 2020

ПРЕС РЕЛІЗ

СУМ АВСТРАЛІЯ ВІТAЄ НОВО ПРИЗНAЧЕНО ЄПИCКОПA ЕПAРХA УГКЦ В AВCТРAЛІЇ –  о. МИКОЛA БИЧОК 

Крайова Управа Спілки Української Молоді Aвстралії (CУМ)  щиро вітає новопризначеного Єпископа Eпарxa та лідера Української Греко-Католицької Церкви в Австралії, Нової Зеландії та Океанії  – о. МИКОЛA БИЧOK.

40 літний о. Микола народжений в Терпополі, служив в різних частинах України. Останних 5 років служив в парафії св Івана в Ньюарк, Ню Джерзі, CШA.

СУМівське гасло, “Бог і Україна” ставить віру в основу організації. СУМ завжди має міцні стосунки з нашими церквами і пропагує це як життєво важливу роль у виховання нашої української молоді в сучасному суспільстві в Австралії. Сподіваємось продовження співпрацю з новоназначеним Єпископом у просування нашого українського духовного життя у поєднанні з нашою рівночасну виховну працю в честь України.

Нехай Святий Дух наповнить новопризначеного Владику  силою та мужністю в його не легких обов’ язків та допоможе йому надалі діяти як Пастирові, провадити своє стадо до нових висот у пошуках Божого слова.

Крайова Управа СУМ Австралії цією дорогою висловлює  надзвичайну щиру подяку Владиці Кир Петру Стасюк за всю його працю, порад та співпрацю. Владика Петро служив усій громаді, розуміючи – що сильна церква це запорука сильної спільноти.

Кир Петро мав візію та працював у партнерстві зі своїм духовеньством та  спільнотою щоб зреалізувати цю візію. Ми бажаємо йому багато успіхів  в його новому житті як сотрудника  в парафії в Йорктоні, Канада та як Капелян молоді по школах.

Рівночасно, Крайова Управа СУМ висловлює сердечну подяку Владиці Кир Петрові за його невтомний вклад для Спілки Української Молоді з часу приїзду до Австралії. Владика Стасюк щороку відвідував табори СУМ, щоб зближити нашу церкву до молоді. Його тісна співпраця з нашою організацією, забезпечило щоб в кожному осередку СУМ діяв Капелян для духовного виховання у співпрацею з національним виховним процесом нашої молоді.

Нещодавно, Преосвященного Владику Кир Петра надано звання Почесного Члена СУМу Австралії. Ми бажаємо йому дальшого добра у своєму новому житті на посаді священика-помічника в Йорктоні, Канада та капеляна в певних школах провінції.