Зимовий табір відбули сумівці Іспанії

0
50

Мадридський осередок СУМ в Іспанії відбув свій перший зимовий табір.

Від звичного вже формату проведення крайового табору довелося відмовитися, у зв’язку з карантинними обмеженнями щодо пересування країною, через що багато бажаючих сумівців цього терену не змогли взяти участь у традиційному зимовому таборуванні.

Крайова Управа разом із призначеною командою ретельно розглянули місцевість, проаналізували ситуацію, переглянули тимчасові державні закони та вказівки щодо надзвичайної ситуації та склали найоптимальніший варіант таборування аби воно було безпечним  та веселим.

Тож за тих чотири дні молодше та старше юнацчтво, разом з гістьми, мали за приємність відбути руханки на свіжому повітрі, послухати гутірки про Василя Стуса та сумознавство чи переглянути український мюзикл «Гуцулка Ксеня».

Також на довго запам’ятається юнацтву низка майстер-класів з надання першої допомоги, виготовлення традиційних зимових свят різдвяних прикрас-«павуків» чи квітів з кукурудзяного лушпиння.

Багатьох зацікавила спортивна стрільба по класичній мішені, а ще популярним був майстер-клас з приготування домашньої ковбаски. Таборовики побачили весь процес її приготування та власноруч накрутили своїм батькам цієї смакоти.

А ще були футбол, теренівки, ігри на згуртування, спілні молитви, цікаві розмови, роздуми-«свічечки», прийняття нових юначок та юнаків до лав СУМу.

Лише чотири дні, всі тільки почали ставати близькими, – а тут вже й батьки приїхали.

Таборовики шкодували, що настав час розлучатися з друзями, батьки питались чи є такі табори для дорослих, а команда тішилась, що все виконано на відмінно та спрацював план безпеки.