Зустрічайте чергове число журналу «Крилаті»!

0
779

13413052_1232194510148868_2427647059206307829_nЧудовий дитячий український пригодницький журнал «Крилаті» у липні-серпні знову завітає у домівки своїх читачів.

У новому номері журналу «Крилаті» за липень-серпень у рубриці «Відомі імена», яку підготувала Марина Єщенко, можна дізнатися про дитячі роки сучасного українського письменника, літературного критика, перекладача, літературного редактора Івана Андрусяка та ознайомитися з його творчістю.

Також тут є оповідь Христини Лев про Світлячка, котрий мріяв про пригоди, а комікс  «На Спаса»  є цікава історія Ольги Семиляк про це свято.

Ігор Січовик у рубриці «Весела рахівничка» та Тетяна Савченко у рубриці «Горішки для розуму» спонукають читача добряче помізкувати. Естафету головоломок та цікавих завдань доповнять Ольга Устимко та Ганна Мормоленко.

Також на дітей чекають розмальовка, руханка, гра «Морський твістер» та «Художня майстерня» від Катерини Міщук, у якій розповідається, як намалювати рибку.

«Ти знаєш, хто такий листяний морський дракон? Якщо зацікавився – про це розповідає Тетяна Винник у рубриці «Зоопарк». А разом із «Космічною мандрівкою» ти опинишся у найближчій до нас зоряній системі, яка складається… Про це тобі розкаже Катерина Міщук. Я, Крилатик, бажаю тобі сонячного настрою і приємного прочитання!».

Журнал українського юнацтва «Крилаті» є найбільшим видавничим проектом Спілки Української Молоді у світі.

Початки «Крилатих» сягають у 1949 рік, коли в Канаді розпочалося видання журналу для молоді «На Варті». У 1952 року це видання об’єднується з журналом «Крила».

Наприкінці 1990-х років «Крилаті» переїжджають до України, а з кінця 2007 року «Крилаті» були зареєстровані як пригодницький журнал і стають всеукраїнським виданням для українських дітей.

У 2015 році журнал “Крилаті” здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі на краще періодичне видання для дітей та молоді.