Зустрічай літо з журналом “Крилаті”!

0
108

Незабаром зустрічайте нове літнє число яскравого українського журналу для дітей «Крилаті»! Ой, скільки таємниць, любі наші читачі, на вас чекає, скільки цікавинок!

Ви дізнаєтесь про таємну українську армію, сторіччя якої ми відзначаємо. Як вона виникла і хто її створив? Іншими очима ви поглянете на зелену перлину Києва – Пущу-Водицю, коли прочитаєте цікаві факти про неї.

Нова рубрика «Мова веселкова» підкине вам купу мовних загадок і кілька кумедних віршів Лесі Мовчун. Ще більше чудових літніх віршів сучасних поетів Йосипа Струцюка, Наталі Карпенко та Олени Плавенчук ви знайдете в рубриці «Поетична сторінка». Ну, а без оповідання ми вас точно не залишимо! Історію про їжачка подарує вам відома письменниця Наталка Поклад. Як павучок завдяки рекламі став успішним і чим для лісової мушви закінчилися відвідини його атракціону, розповість ще одна казочка – у рубриці «Промінець».

У глибинах космосу заховано діаманти, рубіни і сапфіри. Не вірите? Тоді прочитайте про коштовні планети! А потім письменниця і художниця Катерина Міщук поверне вас на землю й поділиться неймовірними фактами про дивовижні дерева та навчить різних технік їх малювання. Про лісових тропічних мешканців, яких можна завести і вдома, читайте в рубриці «Зоопарк». Крім цього, на вас чекає безліч крутезних заморок і головокруток.

Ваші канікули будуть цікавими і пізнавальними!