Відійшов у Вічність друг Микола Чабан

0
238

Ділимося сумною звісткою про відхід у Вічність друга Миколи Чабана  – активного сумівця, який дієво і жертовно долучався до розбудови СУМ в Україні та Португалії.

Ще з часів Спілки Незалежної Української Молоді друг Микола був послідовним борцем за Українську державу. Багато сил віддав виховній праці в Хмельницькому осередку. Був довголітнім редактором і видавцем сумівського журналу «Вітрила», членом Крайової Управи СУМ в Україні.

Згодом, переїхавши у Португалію, включився в розбудову сумівських організаційних клітин на цьому терені, а в 2019 році став членом Крайової Контрольної комісії та Товариського суду СУМ в Португалії.

Крім праці в Спілці, друг Микола займався низкою соціальних проектів. Понад 17 років він працював у громадській організації «Лікарі Світу».

У розпал пандемії друг Микола Чабан працював в одному з центрів для безхатьків у м.Ліссабон, надаючи їм допомогу, необхідну в умовах загрози поширення коронавірусної інфекції…

Дуже важко писати про друга Чабана у минулому часі. Здається, ще вчора, він, завжди ввічливий та пунктуальний, телефонував, аби розповісти якісь новини з сумівського життя, поділитися своїми думками щодо дальших планів розвитку Спілки.

Сьогодні ми кажемо йому наше останнє «Прощавай», вірячи, що він почує ці слова, які линуть з усіх куточків світу, де б’ються сумівські серця.  

Вічна пам’ять Тобі, друже Миколо.

Нехай наші молитви супроводжують Тебе на дорозі в Царство Небесне.