Відгомін Зустрічі Дружинників СУМ

0
310

Із 19 по 23 серпня 2017 року в Львові, на базі Українського Католицького Університету, відбулась Зустріч Дружинників Спілки Української Молоді.

У заході взяло участь 50 сумівців та члени Світової Управи з України, Канади, Америки, Австралії, Німеччини, Франції, Бельгії та Португалії.

Проживали учасники Зустрічі у Колегіумі Українського Католицького Університету.

Програма заходу була цікава та насичена. Зокрема, початок Зустрічі відбувся у неформальній атмосфері на терасі під відкритим небом. Гарна компанія, співочі сумівці та дружнє товариство заклали добрий старт для подальшої програми.

Перший повноцінний день Зустрічі розпочався з урочистої Збірки-відкриття та Літургії. Сесії та гутірки з представниками СУ, зокрема з др. Андрієм Бігуном та екскурсія Львовом у Чудо-автобусі, а також вечірня програма у центрі міста дали можливість учасникам краще познайомитись та поспілкуватись один з одним.

Робочий тиждень для сумівців розпочався з цікавої та корисної екскурсії музеєм-тюрмою на Лонського.

Важливою точкою цього дня було проведення акції «Сумівець-бійцю».

Дружинники та старше юнацтво під час відвідин львівського військового госпіталю вручили бійцям пакунки з футболками та іншими подарунками.

На завершення цього дня-марафону стала екскурсійна прогулянка на Личаківському кладовищі. Учасники заходу мали можливість помолитись за душі загиблих військових, а також відвідали могили сумівців – Григорія Васьковича та Володимира Косика.

Наступного дня, у вівторок, була запланована мандрівка на гору Маківка, де свого часу було створено СУМ-СНУМ, а до 90-ліття Організації – встановлено пам’ятний знак. За участі снумівців, які провели на вершині гутірку про історію створення Спілки, була проведена Збірка пам’яті хоробрих українських військових, на честь яких, власне, тут споруджено меморіал.

День-закриття Зустрічі Дружинників СУМ відзначився урочистою Літургією у Гарнізонному храмі Львова.

Під час богослужіння було освячено Прапор СУМ, який встановлено у храмі.  Старше Юнацтво та молоді дружинники склали своє Приречення на вірність ідеям Спілки Української Молоді.

Після збірки-закриття на одній з центральних вуличок Львова учасники повернулись до місця свого проживання, де мали можливість ще трохи поспілкуватись з представниками СУ, заслухати результати кількаденного засідання та підбити підсумки Зустрічі.

 

Леся Голик,Програмова Зустрічі Дружинників СУМ