Вічна пам’ять…

0
402

Світова Управа та членство Спілки Української Молоді зі смутком прощається із сумівкою подругою Надею Дюк, патріоткою, довголітнім віце-президентом, а згодом – старшим радником президента National Endowment for Democracy (NED), яка відійшла у вічність 23 січня 2019 року.

Покійна несла у серці, впродовж всього свого життя, вогонь правдивої любові до Батьківського краю, підкріплюючи це почуття справами та дієвою допомогою українцям в Україні та в країнах поселення.

Особливу свою місію подруга Надія вбачала у сприянні розвитку демократії в світі. Саме цій справі вона присвятила себе й свою працю в NED де очолювала програми на підтримку демократичних рухів в Югославії та Радянському Союзі, була головним директором відділу Центральної Європи та Євразії, активно досліджувала процеси під час Помаранчевої революції в Україні 2004 року. Згодом – зайняла посаду віце-президента цієї організації.

А ще – вона чимало зробила для розбудови України, як демократичної та правової держави та поширення правди про неї в світі. Свого часу, закінчивши коледж Святого Антонія Оксфордського університету, подруга Надія стала першим доктором з проблем україністики, а згодом присвятила цій тематиці багато своїх публікацій у періодиці та власні публіцистичні праці.

Високою оцінкою особистого внеску в державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Української держави, стало нагородження Надії Дюк орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.

Сьогодні ми схиляємо в пошані голови перед її світлою пам’яттю та просимо в Господа миру й Царства Небесного для її душі.