ВЕЛИКОГО БАЖАЙТЕ!

0
542

1399009Світова Управа СУМ затвердила на 2017 рік гасло «Великого бажайте!». Ці слова свого часу, перебуваючи в засланні у Красноярському краю, адресував українцям велет духу, мученик і борець за віру, Патріарх УГКЦ Йосиф кардинал Сліпий.

«Великого бажайте! … Одушевлятися великим, високим і мати перед очима гідну мету – само собою підносить людину. …Людина росте зі своїми задумами і своїми планами. Високі пориви її підносять, а низькі і грішні похоті руйнують», – писав владика.

Ці слова згодом, фактично, повторив інший борець за Українську Державу – голова Проводу ОУН Ярослав Стецько.

Коли йому дорікали в ідеалізації та нездійсненному мрійництві щодо майбутнього України, він відповідав і просив вважати це заповітом: «Міряйте свої сили не реальним, а бажаним! Великого бажайте!».

Обравши ці слова своїм дороговказом на 2017 рік, Спілка Української Молоді не лише в такий спосіб солідаризувалася із думками і справами цих моральних світочів та авторитетів, але й вшанувала їхню пам’ять, адже наступного року виповнюється 125-ть літ від народження Патріарха Сліпого та 105-ть літ від дня народження голови Проводу ОУН Ярослава Стецька.