Українців Іспанії запрошують на семінар з основ молодіжного виховання

0
339

afisha-seminar-2-ispaniya3Семінар «Основи молодіжного виховання» відбудеться 9 – 11 грудня 2016 року в українському культурно-освітньому центрі «Дивосвіт» м.Мадрид (Іспанія).

Організовує його для осіб, зацікавлених у створені дієвих виховних спільнот у середовищі українських громад, Референтура зовнішнього розвитку Спілки Української Молоді.

Під час семінару йтиметься про світоглядно-виховні основи СУМ та структуру організаційно-виховних клітин, етапи підготовки cумівських заходів, сходин, осередкового життя, активні методи роботи з молоддю та багато іншого.

Основна мета заходу – створення ініціативного комітету для розбудови організаційних клітин Спілки Української Молоді на тих теренах.

Реченець зголошення – 26 листопада 2016 року! КОНТАКТ – тел. 637 386 015 або [email protected]

Остаточну програму буде повідомлено додатково!

Варто зазначити, що сумівці вже мають позитивний досвід співпраці з українцями Іспанії та Португалії!

Минулого року, спільними зусиллями Світової Управи СУМ та Асоціації українців регіону Мурсія, на березі Середземного моря відбувся перший сумівський табір «Гартуйсь!» – для українських дітей Іспанії.

А вже цього року ці юнаки та дівчата таборували в провінції Алгавре в Португалії, разом зі своїми ровесниками з цієї країни, на сумівському таборі «Честь України – Готов Боронити!».

 

Довідково: Спілка Української Молоді (СУМ) – молодіжна громадська організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі гасла «Бог і Україна».

СУМ засновано у 1925 році в Києві, проте підпільну організацію було розконспіровано, а її лідерів засуджено в березні 1930 року на харківському процесі СВУ-СУМ. Зокрема, голову СУМу Миколу Павлушкова було страчено в 1937 році на Соловках.

У 1946 році діяльність СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині. З того часу організація поширює свою працю на 10 країн світу в Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

Нині СУМ є однією з найбільших українських молодіжних організацій діаспори.

Ключову роль у формуванні виховної системи організації професор Григорій Ващенко, який вважається засновником школи «національного виховання». Для потреб СУМу Г.Ващенко написав головну свою працю «Виховний ідеал».