У Португалії розпочав роботу Перший літній український юнацький табір

0
602

_DSC0081У Португалії розпочав роботу Перший літній український юнацький табір «Честь України – готов боронити!».

Його учасниками є 54 таборовики, з яких 41 – це Юнацтво, із Португалії, Іспанії, Великобританії, Канади та України.

1521

Організувала захід Спілка Української Молоді, у співпраці зі Спілкою українців Португалії (Лісабон), культурно-освітнім центром «Оберіг» (Ешторіл), освітньо-культурним центром «Школа імені Тараса Шевченка» м.Фару.

_DSC0125

У неділю, 3 липня, відбулося урочисте відкриття табору, на яке завітали Інна Огнівець – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії, Людмила Галаш Хол – представник президента КНАФ доктора Марії Терези Да Коста Маседу, Чабан Микола – член проводу Спілки Українців Португалії, член СНУМ, колишній голова Хмельницького обласного осередку СУМ в Україні, Орест Антошків – громадський діяч Іспанії, член СНУМ (Сокальський осередок).

2

Гості побажали Юнацтву та виховникам вдалого таборування та подальшого розвитку українського молодіжного руху в Португалії.

З листом до учасників табору «Честь України –  готов боронити!» звернулася й Світова Управа СУМ.

«Обравши за назву клич нашої організації, Ви підкреслили своє прагнення жити й працювати задля добра України та її народу, кращі сини якого сьогодні збройно обороняють незалежність та територіальну цілісність своєї Вітчизни від сусіда-агресора», – йдеться у листі СУ, яка закликала українську молодь єднатися та підтримати Воюючу Україну. – «Не бійтеся розповідати світові правду про свою Україну! Будьте гордими слави багатьох поколінь борців! Нехай ясними будуть Ваші дні, теплими – зустрічі з новими друзями, незабутніми – спогади про проведений разом на таборі час. Нехай Бог і Україна зоріють у Ваших серцях!».

1

IMG_8406

Як розповів комендант табору, голова Крайової Управи СУМ в Україні др.Юрія Іляш, після збірки-відкриття відбулося знайомство з Командою, перегляд відеофільмів про Спілку Української Молоді. А завершила перший день спільна ватра, під час проведення якої відбулося представлення країн, з  яких прибули таборовики.

Триватиме табір до 10 липня 2016 року.


IMG_8424

IMG_8433

IMG_8428