У літо – з «Крилатими»!

0
324

Літо прийшло до нас із теплими погожими днями та цікавинками від дитячого пригодницького журналу «Крилаті».

Для тих, хто любить мандрувати, захопливою буде сторінка «Скарби України», де наша авторка Марина Єщенко розповідає про парк Подільські Товтри, що на Хмельниччині.

У рубрику «Читальня» Анна Багряна написала оповідання «Найкраща квітка для мами». А чи багато знаєш ти про професію своєї мами?! А, може, твоя мама домогосподарка!? У коміксі Ольги Семиляк ти про це прочитаєш і подивишся на мамину працю по-іншому.

У рубриці “Відомі імена” Анна Багряна познайомить тебе із життям і творчістю відомого українського хореографа та балетного танцівника Сержа Лихваря.

Якщо ти цікавишся історією – тобі на сторіночку «Наша історія», де ти прочитаєш про Акт відновлення Української держави.

Рубрика «Промінець» – про життя дітей та дорослих. Цього разу авторка Галина Крисько підготувала розповідь про неправду. А Катерина Міщук знайшла інформацію про найбільшу у світі квітку – рафлезію. Також Катерина розповість, як малювати у стилі, який називається «пуантилізм».

У рубриці «Вчимося граючись» читач познайомиться із водним світом англійською мовою.

Тетяна Савченко, Ганна Мормоленко та Ольга Устимко приготували чимало цікавих головоломок та завдань. А поезія Тетяни Винник про літо буде до смаку тим, хто любить читати вірші. Якщо ж ти полюбляєш вирізати і мізкувати, гра «Пантомімо» – саме для тебе!

Гайда разом із «Крилатими» у травнево-червневий вир пригод!

Авторка обкладинки: Юлія Косівчук