У Америці відбулася осіння зустріч Дружинників СУМ

0
463

Дружинники та сеньйори з осередків Пассейк, Йонкерс, Нью-Йорк, Ґошен та Ірвінґтон СУМ в Америці зібралися на осінню зустріч до оселі «Елленвіл».

«Такі зустрічі дають змогу сумівцям ще раз побачитися після завершення літніх таборів, щоб обмінятися враженнями, поспілкуватися, спланувати дальшу нашу діяльність», – каже Програмова заходу подруга Надя Длябога.

Розпочали зустріч знайомством, співом, та розваговим часом. Згодом мали нагоду здійснити мандрівку Нью-Йоркськими горами, по завершенні якої, біля запаленої ватри, насолоджувалися моментом зустрічі з друзями.

Під час товариських бесід сумівці обговорювали планування майбутніх подібних подій та радилися, як удосконалити сумівські програми.

Але, крім мандрівок та бесід, була ще й практична складова таборової програми – міні-вишкіл з квашення овочів за давніми українськими традиціями та рецептами від досвідчених господинь!

Недільного дня учасники осінньої зустрічі Дружинників відвідали оселю «Союзівка» де взяли участь у Святій Літургії, а потім долучилися до відкриття/апелю осередку Ґошен.