Теплом Зігріємо Серця. Підсумки

0
684

Відверта агресія Російської Федерації в бік цілісності та Незалежності України об’єднює українців по цілому світі. Вже другий рік поспіль Українці діаспори єднаються в рамках акції “Теплом Зігріємо Серця”, яка започаткована Світовою Управою Спілки Української Молоді ще в 2014 році.

Більше 4 000 СУМівців по цілому світі, а також прихильників нашої організації долучились до допомоги дітям українських воїнів, зібравши кошти та подарунки для більш як 1500 маленьких українців в дні Святого Миколая.

Маштабність цьогорічної акції довела, що де б не жила людина, скільки б кілометрів її не відділяло від Батьківщини, Українець завжди залишатиметься вірним патріотом своєї держави готовим прийти на допомогу.

Своїх “миколайчиків” отримали діти воїнів АТО з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Київської, Хмельницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Ченрнігівської областей. Помічниками Миколая було юнацтво та дружинники осередків Канади, Америки, Великобританії, Бельгії, Австралії, Німеччини.

[divider]

СУМнет:

Теплом зігріємо серця
Теплом зігріємо серця. Подарунки прибули в Україну
Львів
Калуш
Хмельницький
Київ
Тернопіль
СУМ в Америці
СУМ в Канаді
СУМ в Австралії

[divider]

Великий розголос цьогорічна акція отримала серед українських засобів масової інформації:

ТЕРНОПІЛЬ

https://www.youtube.com/watch?v=aUhI6B8ru_w

 

ЧЕРНІГІВ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

ЛЬВІВЩИНА

КАЛУШ