Теплом зігріємо серця!

0
774

2Помічників святого Миколая, з різних куточків світу, запрошуємо долучитися до акції «Теплом зігріємо серця»!

Ініційована Спілкою Української Молоді, вона має на меті збір подарунків для дітей, батьки яких збройно стали в обороні незалежності та територіальної цілісності України, для сімей Героїв Небесної Сотні, для українських юнаків та дівчат, які, через бойові дії, були змушені покинути рідні домівки.

Особливістю цієї акції є те, що вона не має  кордонів – долучитися до неї  може  кожен! Для цього потрібно принести в найближчий до вас осередок СУМ гостинець:  канцелярське та шкільне приладдя, солодощі, книжки, іграшки, теплий одяг та взуття, для обпалених полум’ям війни українських дітей, поділившись із ними теплом свого серця та підтримавши їх у складній життєвій ситуації.

Крайові Управи Спілки передадуть ці подарунки в Україну, а місцеві СУМівці доставлять їх до адресатів.

Додаткову інформацію можна отримати, написавши на адресу: [email protected]

Пам’ятаймо: Раз добром зігріте серце – вік не охолоне!

 

Довідково: У 2014 році Спілка Української Молоді започаткувала міжнародну доброчинну акцію «Теплом зігріємо серця». Завдяки цьому понад 4 000 СУМівців з цілого світу, а також прихильники нашої організації, долучились до підтримки дітей українських воїнів, зібравши кошти та подарунки для більш як 3 000 маленьких українців. Напередодні Дня святого Миколая та Різдва гостинці отримали діти воїнів АТО з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Київської, Хмельницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Чернігівської областей.