Світова Управа СУМ надала IV ступінь Дружинника-Суспільника

0
99
IV ступінь Дружинника-Суспільника СУМ надано другу Андрію Фендику та Богдану Беню.
Посвідки та ступеневі відзнаки їм вручив під час перебування у Львові Голова Світової Управи Спілки Української Молоді друг Андрій Бігун.
При цьому він зазначив, що таке рішення Світова Управа СУМ прийняла, розглянувши відповідну пропозицію Крайової Управи СУМ в Україні та взявши до уваги результати довголітньої організаційної діяльності номінантів, успішність реалізованих ними проєктів, що збагачують громадське та СУМівське життя.
Зокрема, друг Андрій Фендик, окрім багатьох років провідної праці в Крайовій Управі, очолює Волонтерський штаб СУМ в Україні, який активно займається підтримкою українських захисників, а в їх числі – сумівців-бійців та їхніх родин.
Друг Богдан Бень, крім багаторічної задіяності в роботі Крайової Управи, Крайового Товариського Суду та Крайової Контрольної Комісії СУМ, є відомим громадським діячем, а, з часу повномасштабного вторгнення росії в Україну, – військовослужбовцем Збройних Сил України.
Вітаємо друзів Андрія та Богдана! Бажаємо подальшої плідної праці й нових здобутків на славу Бога і України!