Сумівці з Великобританії підкорили своїм талантом серця грецьких глядачів

0
2301

Понад двадцять танцюристів з усієї Великобританії засвітили прапорами СУМу та України в рамках міжнародного танцювального фестивалю.

Танцювальний ансамбль осередку СУМу Манчестера «Поділля» був учасником Міжнародного фестивалю танців в Північній Пієрії в Греції. Вони були єдиним гуртом з Великобританії.

Двадцять три танцюристи віком від 17 до 34 років, яких підтримували та допомагали десяток людей, брали участь у п’ятиденному фестивалі на півночі країни.

Група виступала двічі – один раз в Макригіалосі, Північна Пієрія, і ще один – в Коліндросі, Пієрія, де аудиторія була в захваті від їхніх виступів. Вони танцювали з групами з Польщі, Канади, Індії, Франції, Румунії та Греції.
Члени «Поділля» є членами СУМ ВБ та пишаються тим, що просувають рідну українську спадщину та культуру. Група також успішно їздила на тури в Італію та Україну.

Керівник ансамблю Лінда Шлахетко зазначила: “У Греції, незважаючи на спеку, танцюристи робили репетиції щоранку, щоб підготуватися до своїх виступів. Після репетицій танцюристи змогли охолодитися прямо в басейні, оскільки добре заслуговували на відпочинок.

Кожен вечір розпочався парадом різних танцювальних колективів, як от: гурти з Польщі, Індії, Румунії, Франції, Канади та Греції.

Хоча танцюристи виступали як на бетонній поверхні, так і на металевій сцені, вони прекрасно виконували кожний танець, і аудиторія була в захваті від них.

Кожному танцюристу дуже сподобалась поїздка, і вони з нетерпінням чекають на наступну пригоду”.

23-річна Галина Ревко, танцівниця з Оседеку Аштона, сказала: “Наша недавня поїздка до Греції дала нам честь представити як Манчестер, так і всіх українців у Великобританії, просто роблячи те, що ми любимо. Під час поїздки ми виконували наші танці серед блискучого натовпу, а також зустріли інші танцювальні гурти з усього світу – звичайно ж, пляж та сонце в придачу було дуже навіть непогано!

Ми любимо проводити час разом – ми, як сім’я. Цього року в Греції ми створили незабутні та веселі спогади!

Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, куди далі заведе нас наша любов до танців”.

– Український танцювальний ансамбль “Поділля” існує в сучасному вигляді з 1996-го року.
– Танцювальний ансамбль «Поділля»” є членом Спілки української молоді в Великобританії
– Танцювальна школа «Поділля» набирає танцівників віком від 3 років з сильним нахилом на основи українського танцю