Сумівці України зустріли таборовий Новий рік

0
552


Доброю традицією для сумівців України стала зустріч Нового року під час спільного таборування.

Не став винятком рубіж 2018/2019 – подруги й друзі з різних осередків зібралися 29 грудня в Дрогобичі Львівської області на Юнацький табір «Зміна молода».

Окрім цікавих та змістовних теоретичних викладів, вагомим елементом програми була її практична складова.


Послухавши гутірку на тему вибору: особистісного, сумівського і державницького, та перейняті почутим, сумівці вирішили записати своє вітання-звернення до українських воїнів, які, на сході України, захищають її територіальну цілісність та незалежність і наше спокійне життя.

Цінуємо. Пам’ятаємо. Дякуємо.

Posted by СУМ в Україні on Tuesday, January 1, 2019

Цій темі також був присвячений своєрідний квест вулицями Дрогобича, учасники якого записували на відео бліц-інтерв’ю та звернення городян до українських військових.

Згодом, після належного технічного опрацювання, відеоролики було розміщено у соціальній мережі  Фейсбук.

Виконуючи це завдання, таборовики не лише набули або вдосконалили свої навики роботи з медіа, не тільки самі перейнялися тематикою захисту Вітчизни, але  спонукали до цього тих у кого брали інтерв’ю, або хто переглянув їхню відео-роботу в соцмережах.

Наприкінці року, що минає, юнаки та юначки під час Літургії загадали тих, хто віддав своє життя за волю й кращу долю України, а також – помолилися за щастя своїх родин і сповнення добрих намірів в новому році.

Перебування у старовинному Дрогобичі спонукало хлопців та дівчат до пізнання його історії. Цьому вони присвятили один із таборових днів, відвідуючи місцеві музеї, спілкуючись із краєзнавцями та мандруючи вулицями населеного пункту.

Після активносностей у місті, були цікаві гутірки на тему «Вибір», робота у групах, де юнацтва мало змогу себе проявити.

Пробували сумівці й на Малій Батьківщині славного українського поета Івана Франка.

Тут їх чекав цікавий квест від друга Юрія Іляша, ви слідом якого став відеозапис одного із віршів Каменяра, який звучить актуально й сьогодні.

«До великого моментуБудь готовий кожний з вас…» – Іван Франко

Posted by СУМ в Україні on Thursday, January 3, 2019