Сумівські вісті з Іспанії

0
710

Багатим на події видався жовтень для Ініціативної групи зі створення СУМ в Іспанії. І причиною цього є її активність та небайдужість людей, об’єднаних сумівські ідеєю і традицією.

На початку місяця Ініціативна група СУМ в Іспанії провела свої перші осінні сходини для того аби обговорити та сформувати план дій на новий навчальний і організаційний рік.

«Робота пройшла успішно. Дуже багато ідей які ми, впевнені, успішно реалізуємо з вашою допомогою. Тому, дорогі друзі, слідкуйте за новинами нашої сторінки в мережі Фейсбук!», – кажуть сумівці Іспанії.

Сьомого числа організатори концерту до Дня Незалежності України в Мадриді надали сумівцям можливість привітати молодь та дітей із цим святом, а батьків – запросити до співпраці.

А 12 жовтня відкрило нову сторінку в історії Спілки Української Молоді на терені цієї країни – у м.Мурсія відбулися перші офіційні сходини.

У неформальній обстановці зібрались батьки та старше юнацтво, що вже відбуло СУМівські табори в Іспанії. Підняті теми, як проведення сходин по школах, участь в таборах чи створення осередку Спілки в Мурсії, жваво обговорились та прийнялись до їх втілення в життя.

13 жовтня Ініціативна група мала можливість взяти участь в Форумі діаспори, організованому обєднанням «Краї». Із Мурсії транслювались усі виступи он-лайн, були присутні голови багатьох українських громад а також гості з України.

14 жовтня у Валенсії сумівці побували на концерті Ірини Федишин. Перед імпрезою, на урочистій частині, членам СУМ надали нам слово для популяризації сумівської думки в Іспанії перед півторатисячним залом, який уже читав про СУМ із розповсюджених листівок.

А 27 жовтня у Мадриді відбудеться сумівські сходини, присвячені Святу Покрови. Цього ж дня сумівці завітають до школи «Берегиня», аби запропонувати її вихованцям та їхнім батькам цікаві гутірки, заняття з сумознавства, інтерактивні ігри, козацькі забави.