Сумівець зіграв головну роль в українському кіномюзиклі “Гуцулка Ксеня”

0
927

Вихованець СУМ в Америці друг Максим Лозинський зіграв головну чоловічу роль у сучасному українському кіномюзиклі «Гуцулка Ксеня».

Чи ви знали що головний герой, Яро, з фільму Гуцулка Ксеня наш сумівець з Ню Йорка, Максим Лозинський. Він всіх запрошує до перегляду. #ясумівець #ядружинник #сума #сум #діаспора Maksymlozofficial #гуцулкаксенія

Posted by СУМ в Україні on Friday, March 8, 2019

Події кінострічки відбуваються у Карпатах у 1939 році. До Ворохти приїздить син родини емігрантів Яро (Максим Лозинський).

Батько-мільйонер поставив йому умову успадкування грошей – хлопець має одружитися з українською дівчиною. Тож Яро вирушає на пошуки свого щастя. Він знайомиться з багатьма дівчатами, та по-справжньому полонити його серце змогла лише гуцулка на ім’я Ксеня (Варвара Лущик).

Мюзикл «Гуцулка Ксеня» знято за мотивами однойменної оперети Ярослава Барнича, написаної у 1938 році. Авторкою сценарію та режисером стрічки стала Олена Дем’яненко зі Львова. За музичне оформлення стрічки відповідав гурт «Даха Браха» та композитор Тимур Полянський.

Знаючі люди кажуть, що це не єдиний сумівець, який знявся у цій стрічці. Тож – зичимо приємного перегляду та несподіваних зустрічей.