Спілка Української Молоді – партнер проекту «Захист Патріотів»

0
394

СУМ є партнером проекту «Захист Патріотів» – гуманітарної ініціативи Світового Конгресу Українців, і недавно пожертвувала 2000 доларів США на цілі «Захисту Патріотів». Подаємо більше інформацій про цей проект:

Багато патріотів України ведуть бій без належного медичного забезпечення. Світовий досвід показує, що 60% смертей під час бою спричинені критичною втратою крові, 30% – пневмотораксом (скупченням повітря чи газів у плевральній порожнині при пораненнях в груди), 10% – блокуванням дихальних шляхів. Саме ці три стани – критична крововтрата, пневмоторакс, блокування дихальних шляхів – потребують негайної терапії ще до надання допомоги з боку медиків.
У травні 2014 року гуманітарна ініціатива Світового Конґресу Українців «Захист патріотів» почала доставляти покращені індивідуальні аптечки першої медичної допомоги для українських бійців та проводити для них тренінги з тактичної медицини.
Першопочатково метою ініціативи було навчити та забезпечити покращеними аптечками 10 тисяч українських військових. 18 лютого 2015 року десятитисячна аптечка була вручена 19-річному морському піхотинцеві з Миколаєва. Станом на березень 2015 проведено уже більше 155 навчальних місій, під час яких курс бійця-рятувальнака пройшло понад 15 тисяч вояків та курсантів.
Гуманітарна ініціатива діє відповідно до резолюції, прийнятої учасниками Міжнародної конференції «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні» і має на меті запровадження тактичної медицини в Україні за існуючими стандартами ТССС (Tactical Combat Casualty Care), адже це питання національної безпеки.
«Захист патріотів» – це команда координаторів на чолі з директором гуманітарних ініціатив СКУ Уляною Супрун та групою інструкторів, підготовлених західними експертами у сфері тактичної медицини. Це також сотні донорів та волонтерів по всьому світу, які допомагають ініціативі жити та ефективно діяти! Це чудові партнери, які надають нам безкоштовну юридичну, брокерську, інформаційну та всіляку іншу підтримку!
Війна на сході України – це, насамперед, війна цінностей. Визволитися від пережитків системи, яка не береже своїх захисників, означатиме перемогти ворога.

Світова Управа звертається до Крайових Управ, Управ Осередків, та до всіх сумівців світу з рекомендацією на кожному терені матеріально підтримати проект «Захист Патріотів».

Пожертви можна скласти через Світову Управу СУМ або (відвідавши наш веб сайт) через PayPal, або безпосередньо за адресою: https://patriotdefence.org/