Розпочав роботу V Благодійний табір СУМ

0
70

У передмісті Чернігова розпочав свою роботу V Благодійний табір СУМ «Знай наших!», організований для дітей українських військових – учасників АТО/ООС та вимушено переміщених осіб.

110 хлопців і дівчат, віком від 5 до 15 років, з різних куточків України радо поспішали на зустріч з друзями.

Калуш і Броди, Львів і Миколаїв, Тернопіль і Краматорськ, Кагарлик, Буча, Дніпро і Новоайдар, Харків і Сміла, Сквира, Чернигів, Хмельницький і Костянтинівка – з цих міст юнаки й юначки приїхали для того, щоб мати змогу гарно відпочити, оздоровитися, а головне – ознайомитись з визначними постатями, які прославили Україну у світі.

Виховники й інструктори, що мають велике серце, і хочуть поділитись з дітьми своєю любов’ю, представляють штати Чікаго та Нью-Йорку, українські міста й містечки від Заходу до Сходу, від Півдня до Півночі: Миколаїв, Чернігів, Калуш, Краматорськ, Дніпро,  та інші. Також  Три дні волонтери-виховники працювали над створенням цікавих та захоплюючих занять з дітьми.

На юнацтво чекають зустрічі з генералом-майором СБУ Віктором Ягуном, Олександром Андрющенком – школярем, який створив  чат-бот для підготовки до ЗНО, к. психол.н., психотерапевтом, що працює з дітьми за допомогою глини Олександром Видрою, відомим мотомандрівником Валерієм Кришенем, лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею та іншими непересічними особистостями. Окрім того – екскурсії до садиби О. Довженка, до м. Ніжин, катання на драгонботах, арт-терапія, пісочна анімація, скалодром та багато інших цікавих занять для юнацтва.

Під час урочистої збірки-відкриття заступник голови Світової управи Неля Лавріненко зачитала наказ Світової Управи СУМ, представивши команду табору, яка побажала всім «вдалого таборування, цікавих зустрічей, вірних друзів та гарної погоди!».