Розпочато збір зголошень на Зустріч Дружинників СУМ в Мюнхені

0
744

Зважаючи, що цього року випадає 110 річниця з дня народження та 60-ліття з дня смерті Провідника ОУН Степана Бандери, Світова Управа СУМ прийняла рішення відбути чергове очне засідання у Мюнхені з 16 по 18 жовтня 2019 року.

Водночас, на 18-19 жовтня запрошуємо членство Спілки, головно Дружинників з різних країн світу, взяти участь у відзначеннях річниць сл.пам. Степана Бандери.

Попередній план є наступний:

Засідання СУ: 

16-18 жовтня (з середи по п’ятницю до обіду). Передбачено, що члени СУ повинні прибути до Мюнхена у вівторок (15 жовтня).

Офіційні відзначення річниць сл. пам. С.Бандери:

18 жовтня (п’ятниця) панахида, яка відбудеться по обіді на цвинтарі Вальдфрідгоф.

Додаткові Заходи СУМу:

18 жовтня (п’ятниця, до обіду) передбачена Зустріч Дружинників СУМ. Тематика зустрічі включатиме постать С.Бандери та суспільницьку діяльність СУМу.

Того ж дня, ввечері, Крайова Управа СУМ в Німеччині організовує дружнє прийняття всіх сумівців та представників громади, яке відбудеться при катедральному будинку УГКЦ (при Шенстрасе 55, 81543 Mюнхен).

19 жовтня (субота) передбачено екскурсії по Мюнхену чи участь в інших заходах українських установ, що відбуватимуться в цей час.

Пропозиція щодо проживання:

Сумівці Мюнхена попередньо зарезервували місце для проживання членів СУ та проведення засідання, яке знаходиться неподалік цвинтаря Вальдфрідгоф і водночас має зручне розташування що дозволяє легко добратися до центру міста: https://www.erzbistum-muenchen.de/ordinariat/ressort-5-bildung/exerzitienhaus-schloss-fuerstenried

Вартість проживання становить: 47,00 євро за одномісну кімнату; 42,00 євро/особа – в двомісному номері; 25,00 євро/особа – в три або чотиримісній кімнаті. Додаткова плата за сніданок (при потребі) – 10,00 євро за особу.

У справі проживання, якщо хтось з учасників відзначення має бажання чи необхідність проживати спільно з членами СУ в пропонованому комплексі – просимо контактувати з др. Андрієм Несмачним –  [email protected]

Звертаємо увагу, що бронювання та поселення в згаданому закладі можливе лише при наявності завчасного зголошення та наявності вільних місць. Тому закликаємо чим швидше зголошуватися (реченець, що гарантує спільне проживання в згаданому комплексі – 15 червня)!

Форма реєстрації на участь у відзначеннях у Мюнхені з’явиться незабаром на офіційному сайті cym.org

Чекайте наступної інформації!