Розпочато підготовку до проведення IX Світового Злету СУМ-2021

0
281

Оргкомітет з підготовки ІХ Світового Злету Спілки Української Молоді вирішив, що Злет відбуватиметься в серпні 2021 року й складатиметься з двох частин-етапів, один з яких пройде в Німеччині, інший – в Україні.

Пов’язано це із двома ювілеями, які відзначатимемо того року: 75-ліття СУМ в Діаспорі та 30-ліття відновлення Української Державності.

Водночас сумівці матимуть до вибору кілька варіантів участі в Злеті – маючи змогу зголоситися на повний Злет чи відбути лише одну із його частин.  Загальна (повна) тривалість Злету не перевищуватиме 12-14 днів. Вік учасників Злету – від 15 років.

На даний момент Оргкомітет працює в трьох тематичних напрямах: програмовий, фінансовий та рекламно-інформаційний – кожен з яких діятиме як окрема підкомісія. А також діятимуть підкомісії щодо організації та проведення Злету в Німеччині та Україні.

Найближчим часом буде оголошено конкурс на проект емблеми Злету та підготовлено питальник для сумівців, який дасть змогу зрозуміти потреби та побажання членства Спілки щодо організації Злету.

До складу Ооргкомітету входять Організаційний референт, Перший заступник Голови СУ, Cкарбник СУ та представники теренів на яких передбачено провести Злет, а саме – Німеччини та України. Водночас на наступні засідання до оргкомітету буде докооптовано представників найбільших сумівських Крайових Управ.