Премію”Крилатих” отримала 11-річна учасниця літературного конкурсу «Молода КороНація»

0
290

Премія від Пригодницького журналу для дітей “Крилаті” цьогоріч на Міжнародному конкурсі “Молода Коронація” була вручена Яні Вишневій (11 років) за поезію “Лист українському солдату”.

Дівчина живе у с. Киселівка Миколаївської області.

Сумівське видання цьогоріч було партнером цього відомого мультимистецького конкурсу, який згуртував юних та дорослих талановитих письменників із багатьох областей України та з-за кордону.

Серед конкурсних робіт, яких на адресу оргкомітету надійшло понад тисячу, членами журі було обрано найкращі! 

«Молода КороНація» відбувається в рамках Міжнародного проекту «Коронації слова» спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка та Київським Палацом дітей та юнацтва.

Конкурс має надважливу місію — показати всі обрії вітчизняної дитячої літератури, розкрити нерозвіданий літературний потенціал у молоді, та містить такі номінації: дорослі для дітей; діти для дітей; діти для дорослих (вперше в історії людства).

Трансформація дитячої номінації Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» викликана підвищеним інтересом до дитячої літератури. У зв’язку з цим, засновниками Конкурсу Тетяною та Юрієм Логушами було прийняте рішення розширити спектр дитячої номінації, створивши якісно новий літературний конкурс. Заохотити таким чином до письменництва самих дітей та залучити дітей, як експертів «дитячого слова».