Побачило світ друге в цьому році число журналу «Крилаті»

0
405

Побачило світ друге в цьому році число сумівського пригодницького журналу для дітей «Крилаті».

У номерi за березень-квiтень можна прочитати казку Лесi Храпливої-Щур «Писанки для Оксанки» та оповiдку Леоніда Талалая про Правду та Брехню.

Поетичну сторiнку представить поезiя Тетяни Винник.

Iнколи людина, яка втрапила у бiду, зневiрюєься i занепадає духом. Брат Павло Лоєк в оповiдцi «Повір у себе» розповiдає про одного з найвизначніших американських бейсболістів – Клема Лебайна, – який у чотирнадцять років зламав вказівний палець. Як же ж Клем Лебайн став великим бейсболістом ліги завдяки своєму «скривленому держаку для глечика», зможеш прочитати у рубрицi «Промiнець».

Цiкавi факти про вiдомого єпископа Української Греко-Католицької церкви, Митрополита Галицького та Архієпископа Львівського Андрея Шептицького підготувала Анна Багряна. Цей матеріал розповiсть, чому Шептицький називав себе «Ама».

Рубрика «Вчимося, граючись» доповнить знання дітей з англiйської мови.

Ольга Устимко, Ганна Мормоленко та Тетяна Савченко пiдготували цiкавi головоломки та завдання, а разом з авторкою Катериною Мiщук читачі помандрують рубриками «Художня майстерня», «Космічна мандрівка» i «Такий цікавий світ». Саме тепер буде чудова нагода дiзнатися багато цiкавого про атмосферу.

Сторiночка «Зоопарк» від Олександри Малаш познайомить iз тваринами з кумедною назвою «альпаки».

Великодню пiсеньку з нотами знайшла і запропонувала до вивчення Анастасія Кулакова (слова Катерини Перелісної, музика Марії Бурмаки).

Отож, гайда зустрiчати «Великдень» разом iз «Крилатими»!

Обкладинка Корнелiї Коляджин, iлюстрацiї Юлiї Петренко та Юлiї Косiвчук.