Побачило світ чергове число відновленого СУМівського часопису «Наші справи»

0
375

img_5686

Стану та перспективам поширення СУМівської ідеї на різні терени світу присвячене чергове число відновленого часопису «Наші справи».

Представив його членам Світової Управи, під час засідання в Лондоні, головний редактор видання, Організаційний референт СУ Святослав Липовецький.

img_5692

«На ХІХ Світовому Конгресі, з подачі сеньйорів, народилася думка про електронне видання для сумівців, яке б на своїх сторінках піднімало актуальні питання з життя Спілки. Ми вирішили проекспериментувати й запропонувати сумівцям таке видання», – каже др.Святослав.

Він розповів,  що його команда має  на мені творити внутрішній обіжник, який би піднімав теми, цікаві з точки СУМівського життя, а також, які б пояснювали різні процеси, що відбуваються в СУМі.

«Щоб мати історичну тяглість, ми назвалися «Наші Справи» – саме таку назву носив «Вісник Центральної Управи СУМ», який  виходив у 1964-1980 роках. Сьогодні ми обережно пробуємо відновити «Наші Справи» й щоквартально піднімати хвилюючі для сумівців теми», – обіцяє головний редактор часопису.

22

Гаслом першого  в цьому раці, а загалом –  27-го числа «Наших справ» є  слова з СУМівського Гімну «Де б не прийшлося нам жити». І цей вибір не є  випадковим, адже у виданні розповідається про те, як СУМіська ідея крокує теренами континентів,  про перспективи її поширення на нові країни, про історичні передумови виникнення організаційних осередків в діаспорі.

Експертами, які висловлюють свої  думки з цієї  та інших  тем, є  люди, які, здебільшого, мають досвід праці в організаційних клітинах СНУМ-СУМ, а нині є активними представниками українських громад на еміграції.

«В останні роки ми робимо спроби зацікавити Спілкою нову еміграцію в країнах Європи, де СУМ не присутній. Відтак, на сторінках Вісника ви почитаєте думки експертів з різних країн, які детальніше передають ситуацію і ми зможемо побачити унікальність кожної країни», – продовжує др.Святослав Липовецький.

Крім того, оскільки цього року Спілка Української Молоді відбула Світовий Конгрес, то редакція вирішила представити читачам новообраного Голову Світової Управи СУМ, познайомити з обраними членами Управи та представити окремі резолюції.

Святослав Липовецький: «Надіємося, що «Наші Справи» викличуть зацікавлення не лише у сеньйорів, але й у молодшого покоління членів нашої організації».

Перше число відновленого видання вийшло в друкованому форматі. Незабаром на нашому сайті буде представлено його електронний варіант. То ж – до зустрічі на сторінках «Наших справ»!

01